ورود به حساب کاربری

نام کاربری
* رمز ورود
من را به یاد بیاور

ایجاد حساب کاربری

فیلد های ستاره دار را پر کنید
نام
نام کاربری
* رمز ورود
* تایید رمز ورود
* ایمیل
* تایید ایمیل
چهارشنبه 5 آذر 1399
امروز:

سایت در حال تعمیر و به روز رسانی میباشد...

staedtler noris digital

 

در همکاری با تولید کننده لوازم الکترونیکی سامسونگ و متخصصان فن آوری WACOM ، شرکت استدلر آخرین شاهکار های دیجیتال خود را در کنگره جهانی موبایل (MWC) در 26th فوریه در بارسلونا ارائه داد....

 

 

 

استدلر دیجیتال Noris  اقتباس از یک مداد سنتی است اما این قلم یک مداد اگونومیک است که یک قلم s pin  برای استفاده در دستگاههای دیجیتال میباشد.

شما برای ثبت یک سند ، نوشتن یادداشت ، ایجاد یک طرح جدید با این قلم هوشمند راحتر هستید تا با استفاده از دست خود...؟

این فناوری دارای مزایایی نسبت به روش مبتنی بر کاغذ است بطوریکه در کوتاهترین زمان ممکن صرفه جویی زمان برای شما به ارمغان می آورد که شما میتوانید تنها با یک کلیک خیلی سریع و آسان آن را با دیگران به اشتراک بگذارید..

مداد دیجیتال Noris اولین مداد دیجیتال با جذابیت بالا میباشد.

 

 

 

همکاری بین استدلر ، سامسونگ و WACOM  باعث شد تا با کمک گرفتن از تخصص یکدیگر  ، با ادغام تخصص مشترک خود محصول جدید و نوآورانه ای را به ارمغان آورند. NORIS دیجیتال، که در بازار در سه ماهه دوم سال 2017، در زرد و سیاه و سفید یا سبز و سیاه و سفید در دسترس خواهد بود.

 

 

استدلر NORIS دیجیتال،  از ترکیب جذابیت از یک مداد آنالوگ با کیفیت بالا با فن آوری های نوین از سامسونگ S Pen است. این مفهوم هوشمند حاصل بهترین محصول واحد از هر دو جهان  ( استدلر و سامسونگ ) در یک جهان است.

فن آوری EMR برای یک تجربه نوشتن طبیعی:

جزء کلیدی از استدلر NORIS دیجیتال سرب نوآورانه میباشد که توسط متخصصان فن آوری WACOM ساخته شده است. با استفاده از فناوری رزونانس الکترومغناطیسی (EMR) برای به حداکثر رساندن راحتی نوشتن در تبلت میباشدکه در  آن باعث ایجاد یک میدان الکترومغناطیسی میگردد  که در  استقرایی با سرب در  تعامل است، به طوری که همیشه می داند محل دقیق نقطه از مداد در تبلت کجاست... استدلر NORIS دیجیتال به باتری نیازی  ندارد  و به همین دلیل نیازی به شارژ شدن ندارد..

 این قلم  نه تنها نوشتن بسیار دقیق و نقاشی را  فراهم می کند بلکه تجربه نوشتن طبیعی را  امکان پذیر  میکند.. 

 

 

 

فروشگاه لوازم التحریر جوین آرتیست