ورود به حساب کاربری

نام کاربری
* رمز ورود
من را به یاد بیاور

ایجاد حساب کاربری

فیلد های ستاره دار را پر کنید
نام
نام کاربری
* رمز ورود
* تایید رمز ورود
* ایمیل
* تایید ایمیل
چهارشنبه 7 خرداد 1399
امروز:

سایت در حال تعمیر و تکمیل میباشد

شما میتوانید جهت استعلام قیمت و یا  ثبت سفارش  با شماره های 03132244924  یا  03132244920  تماس بگیرید یا سفارش خود را در سایت یا از طریق  شماره تلگرام 09902821556 به ثبت برسانید.

 

امروزه انسان ها به دلیل کمبود وقت و داشتن مشغله های فکری فراوان و ارزش نهادن به وقت خود  ، هم چنین ارجعیت دادن به فعالیت های فوق برنامه خود در طول روز که منجر به ذخیره وقت میشود، برا آن وا داشته شده اند که از تکنولوژی پیشرفته خرید در عصر امروز ، استفاده کنند و از سرویس های اینترنتی جهت خرید کالا استفاده نمایند که در این صورت مشتریان پیشاپیش و قبل از حق انتخاب گسترده ی خود و اطلاعات موجود ، نهایت استفاده را میبرند.

وب سایت joinArtist  در نظر گرفته مجموعه عظیمی از مرجع هنری - معماری - مهندسی - تحریر و فانتزی را در دست بگیرد و با ارایه محصولات مرتبط به آن  در این حوزه ، فعالیت عظیمی داشته باشد و با داشتن سهم عمده ای از بازار عرضه اینترنتی کالا در ایران ، با تنوعی از برند های مختلف و حفظ جایگاه بی طرفانه ، مشتریان خود را داشته باشد که مشتریان میتوانند با اطمینان خاطر از صحت اصل بودن کالا و تنوع برند ، اقدام به خرید کالای خود نمایند.

مشتاقانه منتظر نظرات و پیشنهادات گرانبهای شما هستیم تا در این راه ما را یاری نمایید تا در به تحقق رساندن خواسته شما ، تمام تلاش و پشتکار خود را بکار بندیم و برای شما بهترین باشیم.

ایمیل سازمانی فروشگاه اینترنتی  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید :  joinArtist

شماره تماس  :  09902821556  - 09136456168

آدرس: اصفهان - چهارباغ پایین - بازارچه نو - فروشگاه مرکزی سینا

فروشگاه لوازم التحریر جوین آرتیست